Přihlašte se k odebírání aktuálních informací MŠ Vora na Váš e-mail (Návod).

Aktuální jídelníčky


Zobrazení 73
Zobrazení 88
Zobrazení 82
Zobrazení 136
Zobrazení 126

Mateřská škola Vora
 Za Tratí 687
     353 01  Mar. Lázně
Bank. účet transparentní:
arrow72293703/0300
Bank. účet běžný:
arrow278602401/0300

Johana Nedvědová
- ředitelka

  354 622 741
  606 945 835
  msvora@post.cz
Nikola Zteiskarová - VŠJ
  354 602 831

rosnicka 354 602 832
medvidek 354 602 833
sovicka 373 700 875

19.11.-23.11.2018
Pátek, 16 Listopad 2018 14:24

od 19.11.2018 do 23.11.2018

Pondělí 19.11.2018

Přesnídávka: Rohlík s lucinou, mléko, jablko (A: 01,03,07)

Polévka: Slepicí vývar s fridátovými nudlemi (A: 01,03)

Oběd: Veprenky s cibulí a horcicí, brambory, caj, mléko, citronáda (A: 01,07,10)

Svačina: Pomazánka z veprového masa, chléb, hruška, mléko (A: 01,07,10)

Úterý 20.11.2018

Přesnídávka: Zapecená veka, se sýrovou cepicí, kapie, mléko (A: 01,03,07)

Polévka :Polévka z jarní zeleniny (A: 01,07)

Oběd: Veprové maso na žampionech, rýže, caj, mléko, citronáda (A: 01,07)

Svačina: Pomazánka z nivy, dalamánek, salátová okurka, caj, mléko (A: 01,07)

Středa 21.11.2018

Přesnídávka: Presnídávka, piškoty, banány, mléko (A: 01,03,07)

Polévka: Špenátová polévka (A: 01,07)

Oběd: Losos na bylinkách, bramborová kaše, salát z hlávkového zelí s mrkví, caj, mléko, citronáda (A: 04,07)

Svačina: Ovocný salát, caj, mléko

Čtvrtek 22.11.2018

Přesnídávka: Pomazánka z rybího file, chléb, rajce, caj, mléko (A: 01,04,07)

Polévka: Zeleninová polévka s pohankou (A: 01,07)

Oběd: Krutí maso na smetane, testoviny, caj, mléko, citronáda (A: 01,03,07)

Svačina: Cuketová pomazánka z taveného sýra, sojový rohlík, hroznové víno (A: 01,03,06,07)

Pátek 23.11.2018

Přesnídávka: Chléb s máslem, plátek sýra, mandarinka, mléko (A: 01,07)

Polévka: Hrachová polévka (A: 01)

Oběd: Bramborové šišky s mákem, jablko, caj, mléko, citronáda (A: 01,03,07)

Svačina: Pomazánka z hrachových vlocek, chléb, pomeranc, caj, mléko (A: 01,07)

Seznam alergenu:

01 Obiloviny obsahující lepek

03 Vejce

04 Ryby

06 Sójové boby (sója)

07 Mléko

10 Horcice

Vedoucí jídelny: Zteiskarová Nikola

Hlavní kuchařka: Danková Renata

Kuchařka: Štenglová Miluše