Přihlašte se k odebírání aktuálních informací MŠ Vora na Váš e-mail (Návod).

Aktuální jídelníčky


Zobrazení 16
Zobrazení 88
Zobrazení 113
Zobrazení 116
Zobrazení 136

Mateřská škola Vora
 Za Tratí 687
     353 01  Mar. Lázně
Bank. účet transparentní:
arrow72293703/0300
Bank. účet běžný:
arrow278602401/0300

Johana Nedvědová
- ředitelka

  354 622 741
  606 945 835
  msvora@post.cz
Nikola Zteiskarová - VŠJ
  354 602 831

rosnicka 354 602 832
medvidek 354 602 833
sovicka 373 700 875

18. 3. -22. 3. 2019
Středa, 13 Březen 2019 14:41

od 18.03.2019 do 22.03.2019

Pondělí 18.3.2019

Přesnídávka: Rohlík, pažitkové máslo, mléko, jablko (A: 01,07)

Polévka: Polévka drubeží (A: 01,03,07,09)

Oběd: Veprenky s cibulí, brambory, obloha, caj, mléko, citronáda (A: 07,10)

Svačina: Kuskusová pomazánka s droždím, chléb Mušketýr, caj (A: 01,03,06,07)

Úterý 19.3.2019

Přesnídávka: Sýr Duko, slunecnicový chléb, mléko, banány (A: 01,03,07)

Polévka: Polévka hovezí s fridátovými nudlemi (A: 01,03,09)

Oběd: Bratislavské veprové maso, špaldové kynuté knedlíky, caj, mléko, citronáda (A: 01,03,07)

Svačina: Nivová pomazánka, chléb, mléko (A: 01,07)

Středa 20.3.2019

Přesnídávka: Budapeštská pomazánka s tunákem v rajcatové omácce, Knuspi-chléb, mléko (A: 01,03,04,05,07)

Polévka: Polévka cocková (A: 01)

Oběd: Roštená na cesneku, rýže, caj, mléko, citronáda (A: 01,07,10)

Svačina: Pohanková pomazánka, bulka, sezamová, caj (A: 01,07,11)

Čtvrtek 21.3.2019

Přesnídávka: Štouchaná cizrna s topinkami, caj (A: 01,07)

Polévka: Madarská rybí polévka (A: 01,03,04,07,09)

Oběd: Kurecí roláda, bramborová kaše, cervená repa, caj, mléko, citronáda (A: 03,07,10)

Svačina: Pudink, mléko, mandarinka (A: 07)

Pátek 22.3.2019

Přesnídávka: Fazolová pomazánka, chléb Himalájský, mléko (A: 01,03,06,07)

Polévka: Zeleninová polévka se špaldovými kroupami (A: 01,07,09)

Oběd: Nudle se strouháním, caj, mléko, citronáda, jablko (A: 01,03,07)

Svačina: Rybí pomazánka s cesnekem, chléb, caj (A: 01,04,06,07)

Seznam alergenu:

01 Obiloviny obsahující lepek

03 Vejce

04 Ryby

05 Arašídy (podzemnice olejná)

06 Sójové boby (sója)

07 Mléko

09 Celer

10 Horcice

11 Sezamová semena

Vedoucí jídelny: Zteiskarová Nikola

Hlavní kuchařka: Danková Renata

Kuchařka: Štenglová Miluše

Změna vyhrazená!